בלוג

מחפשים תוצאות? – שורפים ונהנים עד 1,000 קלוריות באימון

כתבות וראיונות / עדויות / בלוג - כל מה שמתרחש אצלנו בסטודיו האינטראקטיבי PRAFIT

השונות והחדשנות שלנו הם אלו שעושים אותנו הרבה יותר טובים

מנחם הורוביץ ופינתו "שווה בדיקה" מבקרים בסטודיו PRAFIT

במסגרת  פינתו היומית "שווה בדיקה" מבקר מנחם הורביץ יחד עם הסטנדאפיסט משה פרסטר בתוך הסטודיו האינטראקטיבי  PRAFIT על מנת לבחון את קונספט האימון האינטראקטיבי החדש שהגיע לישראל מספרד ונחת ברעננה.

ביקורו של פז רובינזון מהתכנית
"בוקר בריאות" בסטודיו PRAFIT

הכתב פז רובינזון בכתבה ששודרה בתכנית "בוקר בריאות" בהנחיית קרן אן גיימן ובה הסבר על מערכת האימון האינטראקטיבית ועל פעילויות האימון המיוחדות המתבצעת בתוך הסטודיו האינטראקטיבי PRAFIT, ברעננה.

ראיון עם מנכ"ל PRAFIT
מתוך תוכנית "הפרופסורים"

בראיון שצולם בתכנית הפרופסורים ושודר ביום ה8/2/2019 מספר מנכ"ל PRAFIT על קונספט האימון האינטראקטיבי  ועל אימונים ייעודיים לאוכלוסיות יעד שונות ובהן אימונים לבני הגיל השלישי  ואימונים למשפחות כקבוצת תמיכה. 

מדור ערוץ הכושר של "Y-net" בהסבר מפורט כולל קישור לסרטון על קונספט האימון האינטראקטיבי PRAMA במסגרת כתבה על חידושים בעולם הכושר (לחץ על לוגו העיתון). 

סיוון אבוקאי בכתבה שפורסמה ב"כלכליסט", מספרת על חווייתה האישית מביקור בסטודיו אינטראקטיבי PRAFIT והאימון בקונספט האינטראקטיבי PRAMA (לחץ על לוגו העיתון.

כתבה ב"ישראל היום" על טרנדים חדשים בעולם הכושר ובהם על מערכת האימון האינטראקטיבית PRAMA, שהותקנה לראשונה בישראל בסטודיו PRAFIT (לחץ על לוגו העיתון)

מחפשים תוצאות? – שורפים ונהנים עד 1,000 קלוריות באימון