אימונים לבני גיל הזהב

מחפשים תוצאות? – שורפים ונהנים עד 1,000 קלוריות באימון

הגיל הוא רק מספר

אימונים לבני גיל הזהב לשיפור מיומנויות - PRAFIT SENIORS

החשיבות העצומה של הפעילות הגופנית והקפדה על אימונים לבני גיל הזהב ותוכנית האימון PRAFIT SENIORS

עבור הרבה אנשים, הרעיון לבצע פעילות גופנית בסטודיו או חדר כושר יכול להיראות מרתיע, אפילו מפחיד. ככל שאנשים מתבגרים, כך זה מתגבר החשש.

אם נהיה כנים, חדר הכושר של היום על שיעורי הספינינג ואימוני HIIT לא לקחו בחשבון  את צרכי הפעילות הגופנית של מבוגרים ולא שמו דגש על אימונים לבני גיל הזהב. גם אגף המשקולות על תרבות השייקים, הווסטים המיוחדים ותמונות הסלפי לא ממש מהווים מוקד משיכה לאוכלוסייה זו. ולכן אין זה פלא שככל שאנשים מזדקנים אין הם לוקחים חלק בפעילות גופנית בחדרי הכושר וחבל שכך.

ככל שהאדם הולך ומתבגר כך עולה החשיבות לשמר את היכולות הגופניות. אימונים גופניים על בסיס קבוע משפרים את הבריאות, מורדים את רמת הסיכון להתפתחות מחלות לב וכלי דם. הפעילות הגופנית מחזקת את העצמות, מסייעת בירידה ובשמירה על משקל גוף תקין. אימונים סדירים מפחיתים סטרס ומגבירים את החיוניות. פעילות גופנית מושכלת מסייעת לאיכות החיים בקרב מבוגרים ואימונים לבני גיל הזהב אף מסייעים לאריכות ימים.

התובנה החשובה מכל, אין כזה דבר "אדם מבוגר (או זקן) מידי מכדי להתחיל להתאמן". מחקרים הוכיחו שגברים לא מגיעים לשיאם ההתפתחותי בטרם הגיעם לגילאי הארבעים. באם התאמנת בחדר כושר בעבר באופן תדיר. הנה עוד חדשה מרעישה, לשרירים עצמם יש "זיכרון" טוב,  והם מסוגלים "לזכור" אימונים ותהליכים המסייעים בבניית שריר. אם מתחילים להתאמן שוב (לאחר תקופת פרישה) מסת השריר בגוף תתחזק ותתפתח במהירות בחזרה. ומכאן נגזרת חשיבותם של אימונים לבני גיל הזהב.  סטודיו PRAFIT רעננה מפעיל תוכניות אימון ייעודיות לבני גיל הזהב בשם PRAFIT SENIORS

מערך תכניות של אימונים לבני גיל הזהב – PRAFIT SENIORS

כאמור, אין מגבלת גיל שמונעת מאנשים להתחיל להתאמן. ככל שיקדימו כך ייטב, אבל אפשר ורצוי להתחיל להתאמן גם בגיל מבוגר.

מערך אימוני המבוגרים PRAFIT SENIORS נבנה באופן ייעודי ליצירת חוויית אימון מהנה למתאמנים מבוגרים. אימונים לבני גיל הזהב הינם אימונים ייעודיים שתוכננו במיוחד על מנת לסייע בידיהם להיות מתאמנים פעילים. האימון יכול להיות מהנה ולשם כך פותח קונספט האימון האינטראקטיבי , הכולל אלמנטים של משחקיות ושעוצב במיוחד על מנת להפוך את האימון לחוויה מהנה.

תוכנית האימון החדשה, PRAFIT SENIORS, מוקדשת לשיפור  מיומנות תפקודית, ותנועות מבוססות כוח  המותאמות  לרמה הכושר של המתאמן המבוגר.  זה אימון מתמקד בעבודה על איזון, שליטה והגדלת טווח התנועה  תוך הגברת רמת האנדורפין של המתאמן המבוגר.

כל אימון נמשך כ 45 דקות, ועוזר לפתח תנועות תפקודיות על מנת לאפשר לגוף לנוע באופן בריא ויעיל יותר.

זכרו, זה אף פעם לא מאוחר מדי לאתגר את עצמכם. הגיל הוא רק מספר. 

מחפשים תוצאות? – שורפים ונהנים עד 1,000 קלוריות באימון